KONST / Litografier / Litografier 17429207
nr 1742 9207
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier, 2 st, PT samt . Signerad, numrerad 127/150 cm, yttermått inklusive ram: 24x42-35x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:18:28
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson